Візок для косметолога етажерка тумбочка для косметологічних апаратів столик з поличками Alvi RV/Miosti
вверхвниз

Візок для косметолога етажерка тумбочка для косметологічних апаратів столик з поличками Alvi RV/Miosti
Візок косметологічна з поличками сучасного дизайну для клінік естетичної косметології

- Для зручності пересування оснащена коліщатками.
- Матеріал стійки – алюміній анодований;
- Стільниця – МДФ;
- Облицювання – полістирол (пластик);
- Полиця – акрил.
Ширина – 440, глибина – 300, висота – 740 мм.
Ідеально підходить під наступні апарати:
-
Підходить до апаратів із серії: F, M;
-
Багатофункціональним комбайнів N-06 і Е-6;
-
апарату пресотерапії PR-801;
-
апарату миостимуляции Miosti-1000.
|
Матеріал стійки |
алюміній анодований |
|
Стільниця |
МДФ |
|
Облицювання |
полістирол (пластик) |
|
Полиця |
акрил |
|
Колір |
білий |
|
Габарити (Ш*Г*В) |
440*300*740 мм |
Більш детально дізнатися інформацію про даної косметологічної візку або професійних апаратах, а також спеціальні пропозиції та знижки, Ви можете зателефонувавши за нашими телефонами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alvi-Prague |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип візка | відкрита |
| Полиця | 2 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Висота | 740 мм |
| Глибина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 499 ₴



