Візок косметологічна стильна етажерка тумбочка для косметологічних апаратів вагою до 30 кг TD
вверхвниз

Візок косметологічна стильна етажерка тумбочка для косметологічних апаратів вагою до 30 кг TD
Косметологічна візок з поличками сучасного дизайну.


- Для зручності пересування оснащена коліщатками.
- Матеріал стійки – алюміній анодований;
- Стільниця – МДФ;
- Облицювання – полістирол (пластик);
- Полиця – акрил.
Ширина – 400, глибина – 440, висота – 750.
Підходить під наступні апарати:
-
Високочастотного імпульсного вакуумного термомассажа Drumroll V-03;
-
апарат SMAS ліфтингу HIFU Super Lift mini;
-
апарат безін'єкційної мезотерапії і газорідинного пілінгу DermaJet AirPro;
-
апарат вакуумного гидропилинга AlviDerm;
-
під апарати серій A, S, N, T.
Припустиме навантаження на візок до 30 кг.
|
Матеріал стійки |
алюміній анодований |
|
Стільниця |
МДФ |
|
Облицювання |
полістирол (пластик) |
|
Полиця |
акрил |
|
Колір |
білий |
|
Габарити (Ш*Г*В) |
400*440*750 мм |
Більш детально дізнатися інформацію про даної косметологічної візку або професійних апаратах, а також спеціальних пропозиціях Ви можете, зателефонувавши за нашими телефонами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alvi-Prague |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип візка | відкрита |
| Полиця | 3 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 509 ₴




