Перукарська мийка для салону краси ZD-2253
Перукарське крісло - мийка ZD-2253 - відмінна сучасна модель перукарських мийок з кріслом для салону краси.
Глибока раковина, якісна база, зручне крісло - стильна модель перукарської мийки для голови - порадує Ваших клієнтів зручністю і комфортом.
Особливості:
- раковина керамічна, колір білий;
- база пластик (посилене вуглеволокно);
- крісло квадратне, чорного кольору, підлокітники хромовані з пластиковими накладками;
- підключення в підлогу (знизу), і в стіну (в бік).
- змішувач і душік зі шлангом входять у вартість;
Увага! Крісло-мийка вимагає жорсткого кріплення до підлоги. Для технічного обслуговування і підключення перукарської мийки передбачений технічний люк.
Розміри: 59х125х97h
Гарантія - 12 місяців;
Фабричний Китай
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Junhe |
| Страна производитель | Китай |
| Тип парикмахерской мойки | Стационарная |
| Составляющие парикмахерской мойки | Кресло, Основание (станина), Раковина |
| Подключение воды | Боковое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Особенности | Смеситель, Ручной душ, Комплектация подлокотниками |
| Материал изготовления | |
| Материал изготовления раковины | Керамика |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Материал станины | Термопластик |
| Габаритные размеры | |
| Длина парикмахерской мойки | 125 см |
| Ширина парикмахерской мойки | 59 см |
| Высота парикмахерской мойки | 97 см |
- Цена: 24 464,40 ₴





