Фракційний лазер MED-X Laser CO2 — вуглекислотний лазер останнього покоління

960 199 ₴
- Під замовлення
- Код: MED-X Laser CO2
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (97) 179-63-62Менеджер
Фракційний лазер призначається для радикального омолодження та відновлення шкірних покривів, а також усунення новоутворень, розростання, рубцевої тканини. В основі процедур із застосуванням фракційного лазера є прозріння абляції, що дає можливість випаровувати зовнішній шар епідермісу методом нанесення стовпчикоподібних теплових опіків із добре коагульованими стінками, які змінюються з зонами без мікропошкоджень. Шокове вплив фракційного лазера на клітини тканин сприяє швидкій регенерації тканин, росту повністю здорового епідермісу та тривалому синтезу колагенових волокон.
Ми є офіційним представником чеського виробника Alvi Prague в Україні та рекомендуємо купити фракційний лазер MED-X Laser CO2 за ціною виробника. Наші покупці можуть розраховувати на високопрофесійну консультаційну допомогу, тривалу гарантію, а також професійний технічний сервіс. У нашій компанії також можливо замовити майстер-клас для отримання необхідних навичок роботи з фракційним лазером (попередньо надається диплом).
Характеристики та переваги фракційного лазера Med-X CO2
- Потужність 40W — високий ресурс експлуатації фракційного лазера
- Граничний розмір плями 20 х 20 мм — висока швидкість виконання процедури
- Тривалість імпульсу до 10 мс + режим overlap (до 20 перекриттів) — посилення вплив фракційного лазера
- Повітряне охолодження шкірних покривів пацієнта
- Різні режими сканування. Зокрема і двома променями відразу — зменшення болючості та підвищення швидкості виконання процедури
- Велике обладнання насадками — сканер для лазерного омолодження шкірних покривів, насадка для піхви, омолодження вульви, насадка для роботи з шийкою матки, скальпель для двох режимів роботи (загальнохірургічний і дерматологічний)
Про процедура з використанням фракційного лазера
Завдяки різним режимам випромінювання й чіткому регулюванню потужності енергії (від 5 до 100 мДж) виникає можливість видалення великого діапазону косметологічних дефектів шкірних покривів:
- вікове та активічне старіння;
- млявість, зменшення еластичності;
- структурні зміни;
- збільшені пори;
- невеликі та глибокі зморшки;
- пігментні плями та веснянки;
- складки та нависання верхньої повіки;
- келоїдні рубці, шрами, розтяжки;
- новоутворення та розростання;
- папіломи, бородавки, кондиломи;
- збільшені пори, постакне;
- куперози та судинні зірочки;
- грибкові ураження тощо.
Проведення процедури фракційного руйнування дерми лазером CO2 передбачає попереднє підготовку, яке полягає в неглибокому пілінгу, дезінфекції шкірних покривів і нанесенні анетичного крему або гелю (за 30-40 хвилин до початку). Потім за допомогою однієї з насадок оптичного хвилеводу здійснюється обробка проблемної зони фракційним лазерним випромінюванням встановленої частоти, довжини та потужності. Водночас для підвищення результативності процедури з використанням фракційного лазера може застосовуватися режим Overlap (вторинне проходження променя).
Період одного сеансу зазвичай становить 15-60 хвилин. Для повного видалення косметичної проблеми фракційним лазером може знадобитися курс із 3-6 процедур, між якими витримується відновлювальний інтервал у 4-5 тижнів. Внаслідок запуску процесу тривалого синтезу колагену найбільша дія термолізу наростає поступово впродовж 4-6 тижнів і зберігається впродовж 6-8 місяців.
|
Тип лазера |
фракційний лазер MED-X Laser CO2 |
|
Довжина хвилі |
10600 нм |
|
Потужність |
40 Вт |
|
Форма плями |
прямокутник, еліпс, коло, лінія, квадрат, трикутник, шестикутник
|
|
Сканувані точки |
макс 400 точок |
|
Інтервал між точками |
1 мм |
|
Вихідна потужність (енергія) |
5 мДж до 100 мДж для кожної точки (опціонально) |
|
Загальна енергія |
125 мДж-1кДж |
|
Розмір плями |
d=1.5 мм |
|
Тривалість імпульсу |
0,1-10 мс |
|
Частота проходження імпульсу |
1-200 Гц |
|
Напрямний промінь |
червоний напівпровідниковий лазер (до 5 mW) |
|
Система передавання променя |
7 шарнірний оптичний хвилевід |
|
Інтерфейс |
10.4" сенсорний сенсорний рідкокристалічний екран
|
|
Система охолодження |
водна + повітряна |
|
Електричні параметри |
220 В, 50 Гц |
Комплектація апарата фракційний лазер MED-X Laser CO2
|
Noп/п |
Назва |
Кількість |
|
1 |
Апарат |
1 шт. |
|
2 |
Световод |
1 шт. |
|
3 |
Заглушки (на світловод і вихід світловода) |
2 шт. |
|
4 |
Наконечники |
4 шт. |
|
5 |
Педаль |
1 шт. |
|
6 |
Лійка зі шлангом (для заливання/сливу води) |
1 шт. |
|
7 |
Полиця |
1 шт. |
|
8 |
Ключ для запуску з брелоком |
1 шт. |
|
9 |
Шнур живлення |
1 шт. |
|
10 |
Окуляри для косметолога |
1 шт. |
|
11 |
Окуляри для клієнта |
1 шт. |
|
12 |
Інструкція користувача |
1 шт. |
|
13 |
Запобіжник |
2 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alvi-Prague |
| Країна виробник | Чехія |
| Технічні характеристики | |
| Енергія впливу | від 2.1 до 400 мДж мДж |
| Частота імпульсів | 0.1-10 Гц |
| Форма зони впливу | прямокутник, еліпс, коло, лінія, квадрат, трикутник, шестикутник |
| Система охолодження | повітряне, водне |
| Експлуатаційний ресурс лампи накачування | 10 000 годин |
| Довжина хвилі світлового випромінювання | 10600 нм |
| Тип лазера | фракційний CO2 |
| Система передачі лазерного променя | 7-мі шарнірний оптичний хвилевід |
| Вказівний промінь | напівпровідниковий лазер з довжиною хвилі 635 нм, потужністю до 5 мВт |
| Тривалість імпульсу | від 0.1 до 10 мс |
| Розмір плями світлового випромінювання | 0.02 - 0.05 мм2 |
| Потужність лампи накачування | 40 Вт |
| Кількість світлових точок впливу | макс. 400 точок |
| Відстань між світловими точками впливу | регульоване від 0.1 до 2.6 мм |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 18 мес |
| Функції апарату | Вирівнювання рельєфу шкіри |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування | Повіки, Губи, Обличчя, Шия, Область декольте, Тіло, Ніс, Т-зоні (лоб, ніс, підборіддя), Шкіра навколо очей, Груди, Живіт, Сідниці, Стегна, Ступні, Лікті, Коліна, Ноги, Руки, Гомілка, Нігті, Долоні, Лоб, Підборіддя |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Застосування | Лазерна терапія |
| Стан | Нове |
- Ціна: 960 199 ₴



