Косметологічний візок стильний етажерка тумбочка для апаратів косметолога столики з поличками Alvi ASN
вверхвниз

Косметологічний візок стильний етажерка тумбочка для апаратів косметолога столики з поличками Alvi ASN
Візок косметологічний із поличками сучасного дизайну для клінік естетичної косметології

- Для зручності пересування обладнана коліщатками.
- Матеріал стійки – алюміній анодований;
- Стільниця – МДФ;
- Облицювання – полістирол (пластик);
- Полиця – акрил.
Ширина – 400, глибина – 300, висота – 740
Підходить під такі апарати:
|
Матеріал стойки |
алюміній анодований |
|
Стільниця |
МДФ |
|
Облицювання |
полістирол (пластик) |
|
Полиця |
акрил |
|
Колір |
білий |
|
Габарити (Ш*Г*В) |
400*300*740 мм |
Докладніше дізнатися інформацію про цей косметологічний візок або професійні апаратах, а також спеціальних пропонувань і знижень, Ви можете зателефонувати через наші телефони.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alvi-Prague |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип візка | відкрита |
| Полиця | 2 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 740 мм |
| Глибина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 784 ₴


