Корзина
19 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Для Вас действуют реальные скидки и акции!Хочу!
+380991563442
+380991563442
Корзина
BeautyExpert

Аппарат для гальванизации модель 105

Аппарат для гальванизации модель 105

3 300 грн.

Минимальная сумма заказа — 500 грн.

  • Ожидается
  • Код: 102007
Аппарат для гальванизации модель 105
Аппарат для гальванизации модель 105Ожидается
3 300 грн.
+380991563442
+380991563442
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Гальванизация или гальваника – воздействие на кожу постоянным током малой силы. В косметологии гальванический ток главным образом применяется для двух процедур –  ионофореза и  дезинкрустации.

Ионофорез – введение лекарственных веществ и активных ингредиентов косметических средств с помощью электрического тока.

ВАЖНО! С помощью гальваники можно вводить только заряженные вещества.

Дезинкрустация – метод глубокого очищения кожи от загрязнений, комедонов. Заключается в растворении и удалении секрета сальных желез из выводящих протоков (глубокая очистка пор от жировых пробок и загрязнений) при помощи щелочного раствора или геля-дезинкрустанта и гальванического тока.

  • пластиковый корпус
  • компактные размеры
  • таймер
  • плавная регулировка силы тока

Комплектация:

Аппарат – 1 шт.

Электрод-шарик с пассивным электродом – 1 шт.

Электрод-каталка с пассивным электродом – 1 шт.

Сетевой шнур – 1 шт.

Технические характеристики:

Сила тока: не более 1,1 мА

Мощность: 5 Вт

Размеры аппарата: 22х16,5х5 см

Упаковка: 32х21,5х16,5 см

Вес брутто: 1,8 кг

Апарат для гальванізації модель 105 призначений для проведення таких двох косметологічних процедур, як іонофорез та дезінкрустація. Ці процедури виконуються за допомогою гальванічного струму. Особливість струму полягає в його малій силі та низькій напрузі. В результаті впливу струмом через спеціальні електроди стан шкіри значно покращується.

Дезінкрустація має на увазі чистку шкіри. Цей метод ефективний і підходить навіть для дуже чутливої шкіри. Його суть полягає у використанні властивостей лужних розчинів, які при з’єднанні з жирними кислотами утворюють мила.

З цією метою на шкіру наносяться професійні спеціальні поляризуючі лужні розчини, які містять екстракти алое, іони калію та магнію.

Проникаючи в глибокі шари шкіри, розчини вступають в реакцію з жирними кислотами, утворюючи хімічні сполуки – мила. Останні разом із забрудненнями легко видаляються з поверхні обличчя водою, а ще краще – в результаті вакуумної чи ручної очистки (за наявності застарілих чи глибоких комедонів і вугрів).

Друга процедура, іонофорез, – вид апаратної процедури, яка дозволяє ввести в глибокі шари шкіри лікарські та косметичні засоби. У цьому випадку суть роботи гальванічного струму полягає в стимулюванні проникності шкіри за рахунок посилення кровообігу.

Під впливом струму корисні інгредієнти нанесених засобів проникають під шкіру на глибину до 2 см і відразу розпочинають свою роботу з відновлення клітин і тканин та лікування дерматологічних проблем.

Для процедури іонофорезу підходять лише заряджені засоби. Препарати матимуть позитивний або негативний заряд, і в залежності від цього вам потрібно буде вибрати аналогічну полярність електрода. Іони відштовхуються від однойменного електрода і проникають в глибину шкіри.

Можливість запропонувати клієнтам два варіанти процедур, які доповнюють одна одну і тим самим надають комплексний догляд, робить цей апарат вигідним капіталовкладенням, яке досить швидко окупиться

Характеристики
Основные атрибуты
Производитель  B.S. Ukraine
Страна производительКитай
Напряжение сети 220~240 В
Информация для заказа
  • Цена: 3 300 грн.